gallery/attachments-Logo-Bezymyannyy
Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Облік садивного матеріалу в лісовому розсаднику

                     З метою забезпечення власних  потреб у стандартному  посадковому матеріалі для лісовідновлення у лісгоспі  функціонує 2 розсадника  загальною площею 1,1 га, 3 теплиці загальною площею 0,063 га  та 3 короба

площею 0,016га.

               З 1 жовтня  розпочато інвентаризацію лісових культур та розсадників. Спершу провели перелік садивного матеріалу у лісових розсадниках підприємства.

gallery/attachments-Image-1-000_1

                                  Розсадник Карпилівського лісництва, який знаходиться в кварталі 231 виділі 10   має загальну площу 0,6 га. Весною було

  посіяно насіння сосни звичайної на площі 0,2 га, сосни кримської на площі 0,09 га,  ялини європейської на площі 0,01 га.

            При інвентаризації  розсадника виявлено середній  вихід стандартних сіянців: сосни звичайної –  250 тис, сосни кримської - 40 тис.,

дуба звичайного-1 тис.. 

gallery/attachments-Image-Doc2-1-000_1

                              У розсаднику Бондарівського лісництва, що знаходиться у кварталі 95 виділі 2,  загальною площею 0,5 га, було висіяно  насіння сосни звичайної на площі 0,12 га. Під час переліку встановили, що кількість стандартних сіянців становить 66 тисяч.

            Найбільшу кількість сіянців сосни звичайної було вирощено у теплицях, які знаходяться на території лісгоспу-500 тис. стандартних сіянців.

gallery/attachments-Image-Doc3-000_6

                         Всього на підприємстві було вирощено близько 800 тис. стандартних сіянцівхвойних порід та 1000 шт. дуба звичайного.

                   На весну наступного року потреба в посадковому матеріалі становить близько 600 тис сіянців сосни звичайної, виходячи з цього можемо сказати, що підприємство здатне себе забезпечити посадматеріалом на наступний рік.